Celal ile Ceren Full HD izle Reviewed by Momizat on . [caption id="attachment_839" align="alignnone" width="645" caption="celal ile ceren izle celal ile ceren full izle, celal ile ceren full hd izle"][/caption] Cel [caption id="attachment_839" align="alignnone" width="645" caption="celal ile ceren izle celal ile ceren full izle, celal ile ceren full hd izle"][/caption] Cel Rating: 0
You Are Here: Home » DUNYA » Celal ile Ceren Full HD izle

Celal ile Ceren Full HD izle

Celal ile ceren full hd izle

celal ile ceren izle celal ile ceren full izle, celal ile ceren full hd izle

Celal ile Ceren
Celal ile Ceren 2013 izle, Celal ile ceren full hd izle, celal ile ceren izle

Celal ile ceren birbirleri ile çok iyi anlaşan ve birbirlerini delice seven iki çılgın aşıktır ve harika iki sevgilidir. Celalin arkadaşları bir bekarlıga veda partisi için aksaraya celali götürmek isterler. Bu durumu ceren açıklayan Celal cerenin tepkisi ile karşılaşır.

Daha sonra cerene yalan soyleyerek partiye arkadaşları ile birlikte kacan Celal sarhoş olarak eve döner. o gece yaşanılan hovardalıkları kameraya kaydeden arkadaşının videoyu sosyal paylaşım sitesinde yayınlar.

Videoyu seyreden Ceren  Celalin yalana soyledigini anlayınca Celal’den ayrılır. ilk başlarda Cerenle monoton bir hayatı oldugunu düşünen Celal bu ilişkiyi anlaşarak bitirirler. fakat olaylar bundan sonra başlar bir türlü iki yakası bir araya Gelmeyen Celalin ceren ile barışmaya karar vermesinden sonra Başına gelmedik şey kalmaz . izlemeye doyamayacagınız izlerken kahkahalara boğulacağınız harika bir komedi filmi.

iyi seyirler…

Celal ile ceren izle, celal ile ceren full hd izle, celalle ceren izle, celal ile ceren filmi izle

celal ile ceren izle

About The Author

Web Designer

Medya Tuccarı Kurucusu aynı zamanda haber koordinatorü.

Number of Entries : 231
Scroll to top
Yandex.Metrica