Galaxy S4 Piyasaya Çıktı Reviewed by Momizat on .   [caption id="attachment_639" align="alignnone" width="958" caption="Samsung Galaxy S4"][/caption] Samsung'un amiral gemisi Galaxy S4 piyasaya çıkalı kısa   [caption id="attachment_639" align="alignnone" width="958" caption="Samsung Galaxy S4"][/caption] Samsung'un amiral gemisi Galaxy S4 piyasaya çıkalı kısa Rating: 0
You Are Here: Home » DUNYA » Galaxy S4 Piyasaya Çıktı

Galaxy S4 Piyasaya Çıktı

 

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S4 piyasaya çıkalı kısa bir süre oldu ancak şimdiden analistlerin tahmin malzemesi haline geldi bile. Bekleneceği üzere, yorum ve analizler daha çok iPhone-Galaxy kapışması üzerine yoğunlaşmış durumda.

Elbette bu karşılaşmanın galibini zaman belirleyecek ancak analistler şimdiden fikir ayrılığı yaşıyor. Nomura analistleri, Samsung’un Galaxy S4 sayesinde er ya da geç Apple’ı saf dışı bırakacağı görüşünde birleşiyor: “S3’ten çok büyük farkı olmaması sebebiyle S4’e evrimsel değil; devrimsel bir başarı olarak bakabiliriz. Ancak ne olursa olsun, uç nokta akıllı cep pazarında Galaxy S4, Samsung’u Apple’ın bir adım daha önüne taşımaya yeter gözüküyor.”

Analistler Galaxy S4‘ün, iPhone’dan farklı olarak, sahip olduğu büyük ekranı ve yenilikçi göz tanıma teknolojisi sayesinde, hem Doğu hem de Batı pazarında büyük fark yaratacağını düşünüyor.

Öte yandan Topeka analisti Brian White, S4’ün getirdiği yenilikleri takdire değer bulsa da, Samsung’un mevcut yarışı kazanmasına yetmeyeceği görüşünde. S4’ü “iPhone’dan daha ağır, daha kalın ve daha kaba” olarak betimleyen White, S4’ün plastik dış yüzeyinin de iPhone’un alüminyum gövdesinin yanına bile yaklaşamadığını düşünyor.

Apple henüz iPhone 5S kozunu oynamamış olmasına rağmen, Apple mı Samsung mu tartışmaları şimdiden hararetli bir hale bürünmüş durumda. Son sözü elbette her zamanki gibi kullanıcılar söyleyecek…

Galaxy S4

Samsungun son bombası Galaxy S4 piyasaya çıktı.

 

Galaxy S4 Ön satışları Başladı

Galaxy S4 sipariş ver

Galaksi S4, Galaksy S4, Galaxi S4, Galaxy S4, Samsung s4, Samsung,  Samsung galaxy, samsung galaxy s4,  galaksi s4, galaxy s4 özellikleri, galaxy s4 video,  galaxy s4 fiyatları, Galaxy S4 için kılıf.

Haberin Videosunu izle

Samsung Galaxy S4 Resimleri

About The Author

Web Designer

Medya Tuccarı Kurucusu aynı zamanda haber koordinatorü.

Number of Entries : 231

Comments (2)

Scroll to top
Yandex.Metrica