Halit Ergenç’in eşi Bergüzar Korel Öpüşme Sahnesi Reviewed by Momizat on . [caption id="attachment_5784" align="alignnone" width="600" caption="Halit Ergencin Eşi"][/caption] Halit Ergenç'in eşi Şu anda sosyal medya Halit Ergenç'in eşi [caption id="attachment_5784" align="alignnone" width="600" caption="Halit Ergencin Eşi"][/caption] Halit Ergenç'in eşi Şu anda sosyal medya Halit Ergenç'in eşi Rating: 0
You Are Here: Home » DUNYA » Halit Ergenç’in eşi Bergüzar Korel Öpüşme Sahnesi

Halit Ergenç’in eşi Bergüzar Korel Öpüşme Sahnesi

Halit Ergencin Eşi

Halit Ergencin Eşi

Halit Ergenç’in eşi

Şu anda sosyal medya Halit Ergenç’in eşi Bergüzar Korel‘i konuşuyor.  Nedeni çok ilginç. Geziparkı eylemlerine destek veren Halit Ergenç Gezi parkında kesilecek olan ağaçlar için eğleme destek vermeye geldim demişti.

Buraya kadar heşey normal fakat dün akşam saatlerinde Başbakan Erdoğanın yurda dönüşünde bir pankart açıldı. Bu pankartta çok ilginç bir cümle yazıyordu. Pankart Aşagıda yorum sizin.

Halit Ergenç’in eşi Bergüzar Korel, Kenan imirzalı oğlu ile çevirdiği Karadayı dizisinde cesur sahneler sergilemişti.  Halk Sergilenen cesur sahneleri yadıgadığındanmı yoksa tamamen Başbakan erdoğana yapılan karalama kampanyalarına karşı sen önce kendi söküğünü dik mesajımıdır. Yorum sizin..

 

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel öpüşme sahnesi

Kenan imirzalıoğlu Bergüzar Korel Öpüşme Sahnesi

Halit Ergenç, Kenan imirzalıoğlu, ve Bergüzar Korelin Öpüşme Sahnelerinden bir kaç fotoğraf

About The Author

Yazar ve Çevirmen

Medya Tuccarı Yabancı Dizi Çevirmeni ve Yazarı.

Number of Entries : 69
Scroll to top
Yandex.Metrica