Şirinler Çizgi Film izle 1. Bölüm izle Reviewed by Momizat on . [caption id="attachment_1673" align="alignnone" width="600" caption="Şirinler çizgi film izle"][/caption] Şirinler Full HD izle Şirinler filmini full hd izle şi [caption id="attachment_1673" align="alignnone" width="600" caption="Şirinler çizgi film izle"][/caption] Şirinler Full HD izle Şirinler filmini full hd izle şi Rating: 0
You Are Here: Home » FILM IZLE » Çizgi Filmler » Şirinler Çizgi Film izle 1. Bölüm izle

Şirinler Çizgi Film izle 1. Bölüm izle

Şirinler çizgi film izle

Şirinler çizgi film izle

Şirinler Full HD izle

Şirinler filmini full hd izle şirinler filmi izle şirinler çizgi filmden filme dönüştürülen harika bir senaryo ile vizyona giren eğlenceli bir film.

Şirinler Çizgi film izle 1. Bölüm

Şirinlerin ilk bölümünden Şirin babanın yeni geliştirdiği iksiri deneme yapınca iksirin ters tepmesi üzerine korkunç bir şirin yiyen bitki büyümeye başlar fakat güçlü şirin bu bitkiyi şirinler ve tehlikeden kurtulurlar. Daha sonra şirin baba küçük şirinlere iksiri imha etmeleri için çöle götürüp gömmelerini ister. Tembel ve güçlü şirin çöle doğru yola koyulurlar fakat tembel şirin çok yorulunca söylenmeye başlar çöle kadar gidemeyiz şu uçurumdan aşagı atalım iksiri çok yoruldum diye huysuzlanınca küçük şirinler iksiri ucurumdan atmaya karar verirler. iksiri uçurumdan atan şirinler arkalarına bakmadan şirinler köyine geri dönerler. oysa iksir uçurumdan aşagıya düştükten sonra kapagı açılmış aşagıda annelerinden yemek bekleyen minik serçe kuşlarının üzerine damlamaya başlamıştır iksiri içen serçe kuşları bir anda kocaman bir azgın canavara dönüşmüştür bundan sonrası macera ile devam eden harika bir bölüm olmuş izlemenizi tavsiye ederim.

About The Author

Web Designer

Medya Tuccarı Kurucusu aynı zamanda haber koordinatorü.

Number of Entries : 231
Scroll to top
Yandex.Metrica