Şirinler Çizgi Film İzle 2. Bölüm Reviewed by Momizat on . [caption id="attachment_1693" align="alignnone" width="650" caption="Şirinler çizgi film izle, çizgi filmler izle çizgi dizi çizgi film şirinler"][/caption] Şir [caption id="attachment_1693" align="alignnone" width="650" caption="Şirinler çizgi film izle, çizgi filmler izle çizgi dizi çizgi film şirinler"][/caption] Şir Rating: 0
You Are Here: Home » FILM IZLE » Çizgi Filmler » Şirinler Çizgi Film İzle 2. Bölüm

Şirinler Çizgi Film İzle 2. Bölüm

Şirinler çizgi film izle, çizgi filmler izle çizgi dizi çizgi film şirinler

Şirinler çizgi film izle, çizgi filmler izle çizgi dizi çizgi film şirinler

Şirinler Full HD izle

Şirinler filmini full hd izle şirinler filmi izle şirinler çizgi filmden filme dönüştürülen harika bir senaryo ile vizyona giren eğlenceli bir film.

Şirinler Çizgi Film İzle 2. Bölüm

Kötü bir büyücü bir seyehate giderken yolculuk esnasından bir fırtına çıkınca boynundaki büyülerinin kaynagı olan madalyonunu düşürürünce çılgına döner.

Madalyonunu arayan ama bulamayan kötü büyücü gargamelin evini görünce gargamelin evine giderek ondan madalyonunu bulması için yardım ister. ilk önce bu teklifi kabul etmeyen gargamel daha sonra kabul etmek zorunda kalır.

Bu sırada şirine ormanda gezinirken kötü cadının madalyonunu bulur ve köye döner madalyon çok güzel oldugu için boynuna takar fakat madalyonun büyülü oldugunun farkında değildir. Şirinenin istediği herşey olmaya başlayıonca herşey lanetlenmiş gibi kötüye gitmeye başlar.

şirin baba durumu düzeltmek için büyüleri bozmak için uğraşırken kötü büyücü köye ulaşmayı başarmıştır. Bundan sonra olaylar dahada gelişir.

About The Author

Web Designer

Medya Tuccarı Kurucusu aynı zamanda haber koordinatorü.

Number of Entries : 231
Scroll to top
Yandex.Metrica